PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ramos: Do ta eliminojmė Liverpoolin

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ramos: Do ta eliminojmė Liverpoolin   Tue Feb 24, 2009 6:45 am

Trajneri i Real Madridit, Juande Ramos, ka deklaruar se Los Merengues kanė gjithēka qė ėshtė e nevojshme pėr ta eliminuar Liverpoolin nga Liga e Kampionėve.
Tė mėrkurėn mbrėma Real Madridi dhe Liverpoli do ta zhvillojnė ndeshjen e parė ndėrmjet tyre pėr 1/16 e finales tė Ligės sė Kampionėve, ndėrkohė qė ish-trajneri i Tottenhamit ėshtė shprehur i qetė duke besuar plotėsisht nė suksesin e skuadrės sė tij.

“Kohėve tė fundit Liverpooli ka rėnė nga forma, ndėrsa ne jemi ngritur”.

“Nė Bernabeu duhet tė zhvillojmė njė ndeshje tė madhe, dhe duhet tė them se kam besim tė plotė se lojtarėt e mi do tė korrin sukses”, ka thėnė Ramos.
Back to top Go down
View user profile
 
Ramos: Do ta eliminojmė Liverpoolin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: