PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Spalletti: Do tė jemi nė ēerekfinale

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3920
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Spalletti: Do tė jemi nė ēerekfinale   Tue Feb 24, 2009 6:47 am

Trajneri i Romės, Luciano Spalleti, ėshtė maksimalisht i motivuar pėr takimin e skuadrės sė tij kundėr Arsenalit dhe beson se lojtarėt e tij do t’ia dalin mbanė pa ndonjė problem pėrballė Topēinjve.
Tė mėrkurėn Roma do tė jetė mysafir i Arsenalit nė Emirates Stadium, pėr tė zhvilluar ndeshjen e parė tė 1/16 tė finales sė Ligės sė Kampionėve, ndėrsa Sportmediaset.it e ka cituar trajnerin e Giallorosėve duke shprehur bindjen e tij se ekipi nga kryeqyteti italian do tė vazhdojė nė ēerekfinale.

“Ėshtė njė ndeshje e komplikuar, por ne jemi kėtu pėr fitore. Unė mund tė vė bast qė Roma do ta eliminojė Arsenalin”, ka thėnė Spalleti.
Back to top Go down
View user profile
 
Spalletti: Do tė jemi nė ēerekfinale
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» AGIM GASHI - ANGELA MĖRKELIT
» JEMI SHQIPTAR ME TRI BESIME- Poezi nga ;Lek Mrijaj
» Dardan Velija: Njė biografi siē s'jemi mėsuar tė shohim
» Ne ishim ketu, Ne jemi akoma ketu, kjo eshte "HISTORIA" e Popullit Tim

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: