PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Lampard: Dyshja Anelka-Drogba do tė ketė sukses

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3976
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Lampard: Dyshja Anelka-Drogba do tė ketė sukses   Tue Feb 24, 2009 6:48 am

Mesfushori i Chelseat, Frank Lampard, mendon se dy partnerėt nė sulmin e Bluve, Didier Drogba dhe Nicolas Anelka, do tė jenė produktivė nė ndeshjen kundėr Juventusit tė mėrkurėn mbrėma nė Stamford Bridge.
"Kundėr Juventusit duhet ta mbajmė topin dhe tė lėvizim shpejtė, sepse skuadrat italiane janė shumė tė fuqishme nė mbrojtje”.

“Nėse humbim kohė nė pasime dhe nė mbajtjen e topit, duke mos sulmuar, atėherė nuk do tė mund tė depėrtojmė kurrė nė gjashtėmbėdhjetėmetėrshin e tyre”.

“Mendoj se Nico dhe Didier sė bashku nė sulm ofrojnė mė shumė opsione, kėtė sė paku e kanė treguar nė ndeshjet e fundit”, ka thėnė Lampard.
Back to top Go down
View user profile
 
Lampard: Dyshja Anelka-Drogba do tė ketė sukses
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Redin HAFIZI:Sukses shqiptar

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: