PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Gerrard pėrfshihet nė listėn e Liverpoolit

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Gerrard pėrfshihet nė listėn e Liverpoolit   Tue Feb 24, 2009 6:49 am

Njoftohet se kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard, ėshtė pėrfshirė nė listėn e lojtarėve tė cilėt do tė pėrballen me Real Madridin nė Santiago Bernabeu tė mėrkurėn.
Nė mėngjesin e tė hėnės ishte spekuluar se simboli i Redsave mund tė kalojė testin e vėnė nga mjekėt pėr tė qenė pjesė e skuadrės qė do tė udhėtojė nė Spanjė, dhe kėtė gjė ka arritur ta bėjė mesfushori anglez, pėr tė dėshmuar se ėshtė i gatshėm pėr lojė.

“Steven do tė jetė nė skuadėr. Ai ishte mirė gjatė stėrvitjes sė sotme. Ishte njė stėrvitje e veēantė dhe nuk e kemi testuar njėqind pėr qind, mirėpo ai do tė jetė nė fushė. Koha sa do tė luajė do tė varet nga forma e tij fizike deri tė mėrkurėn”, ka thėnė trajneri Rafa Benitez.
Back to top Go down
View user profile
 
Gerrard pėrfshihet nė listėn e Liverpoolit
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: