PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Boniek: Del Piero dhe Amauri do ta gjunjėzojnė Chelsean

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Boniek: Del Piero dhe Amauri do ta gjunjėzojnė Chelsean   Tue Feb 24, 2009 6:50 am

Legjenda e Juventusit, Zibigniew Boniek, beson se dy sulmuesit bardhezi, Alessandro Del Piero dhe Amauri, do ta thyejnė Chelsean nė Stamford Bridge tė mėrkurėn mbrėma.
“Chelsea ėshtė skuadėr angleze, e cila ka shumė lojtarė tė huaj. Ata luajnė lojė tė ngadalshme dhe e mbajnė topin. Juve do ta ketė vėshtirė nėse e lejon Chelsean ta luajė lojėn e vet”.

“Megjithatė, Juventusi ka lojtarė tė mirė dhe mendoj se Amauri dhe Del Piero do tė jenė thelbėsor nė ndeshjen nė Londėr”.

“Juve dhe Roma i kanė shanset e barabarta pėrballė kundėrshtarėve tė tyre anglezė, ndėrsa Interi e ka shumė tė vėshtirė, pasi qė pėrballė e ka skuadrėn e fuqishme tė Manchester Unitedit”, ka thėnė Boniek pėr “La Gazzetta Dello Sport”.
Back to top Go down
View user profile
 
Boniek: Del Piero dhe Amauri do ta gjunjėzojnė Chelsean
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: