PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ibra: Jam mė i mirė se Rooney dhe Berbatov

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3978
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ibra: Jam mė i mirė se Rooney dhe Berbatov   Tue Feb 24, 2009 6:52 am

Sulmuesi i Interit, Zlatan Ibrahimovic, i ka paralajmėruar sulmuesit e Manchester Unitedit, Wayne Rooney dhe Dimitar Berbatov, se do t’u tregojė se kush ėshtė ‘bosi’ tė martėn mbrėma nė Giuseppe Meazza.
“Unė jam gjithmonė ambicioz dhe dėshiroj tė dėshmoj se jam mė i mirė se Rooney dhe Berbatov”.

“Sulmuesit e Unitedit janė tė jashtėzakonshėm, mirėpo unė do tė tregoj se jam mė i mirė se ata. Krejt ēka dua ėshtė tė shėnoj kundėr Unitedit dhe tė kontribuoj pėr suksesin e skuadrės”, ėshtė cituar Ibracadabra nga Tuttomercatoweb.com.
Back to top Go down
View user profile
 
Ibra: Jam mė i mirė se Rooney dhe Berbatov
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: