PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Sissoko: Chelsea frikėsohet nga Juventus

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Sissoko: Chelsea frikėsohet nga Juventus   Tue Feb 24, 2009 6:53 am

Tė mėrkurėn mbrėma nė Stamford Bridge pėrballen Chelsea dhe Juventusi, ndėrsa mesfushori shkatėrrues i Zonjės sė Vjetėr, Mohamed Sissoko, ka njoftuar se Nicolas Anelka i ka thėnė se Blutė ia kanė frikėn Bianconerėve.
“Kam folur me Nicolasin. Ai dhe Drogba krijojnė njė partneritet tė shkėlqyer nė sulm, mirėpo unė e di se ata na kanė frikėn”.

“Chelsea ėshtė njė skuadėr e madhe dhe ndeshja e parė do tė ketė shumė rėndėsi, pasi qė skuadrat angleze janė shumė tė fuqishme para tifozėve tė vet”.

“Megjithatė, nėse shkojmė nė Stamford Bridge, ashtu si shkuam nė Bernabeu, mendoj se mund tė bėjmė diēka tė madhe”, ka thėnė Sissoko pėr “Tuttosport”.
Back to top Go down
View user profile
 
Sissoko: Chelsea frikėsohet nga Juventus
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sami Repishti: Zbrazėtia shqiptare mė ngjall frikė!
» "Jam mysliman, mos ki frikė"
» "Mbahu nėno, mos kij frikė, se ke djemtė nė Amerikė!"
» Sa mė shumė kohė qė do tė kalojė, aq mė shumė do tė rritet e lartėsohet gjeniu i kombit Dr. Ibrahim Rugova
» Dritan Dajti, studenti qė u kthye nė frikėn e policisė

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: