PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Totti tallet me gazetarėt: Nuk do tė luaj kundėr Arsenalit

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3637
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Totti tallet me gazetarėt: Nuk do tė luaj kundėr Arsenalit   Tue Feb 24, 2009 6:53 am

Derisa trajneri i Topēinjve, Arsene Wenger, e ka caktuar Francesco Tottin si rrezikun kryesor pėr Arsenalin nė pėrballjen e tyre tė martėn, kapiteni i Romės ka deklaruar se nuk do tė luajė nė ndeshjen e Ligės sė Kampionėve.
Romanews.eu njofton se tė hėnėn skuadra e Romės ka udhėtuar pėr nė Londėr ku do tė ndeshet kundėr Arsenalit nė Emirates Stadium. Mbrojtėsi brazilian Juan ėshtė nė dyshim serioz pėr moslojė, ndėrsa simboli i Giallorossėve ka dhėnė njė deklaratė “dekurajuese”pėr tifozėt e Romės.

“Nuk mendoj se do tė rikuperohem pėr t’u pėrballur me Arsenalin. E kam dėmtuar muskulin nė ndeshjen kundėr Sienas dhe mendoj se nuk do tė luaj nesėr”, u ka thėnė Totti gazetarėve italianė para nisjes.

Sapo gazetarėt kishin filluar tė krijonin panik, Er Purpone, kishte qeshur dhe u kishte thėnė se kjo ishte thjeshtė njė shaka.
Back to top Go down
View user profile
 
Totti tallet me gazetarėt: Nuk do tė luaj kundėr Arsenalit
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Gazetarėt e politizuar tė RTK-sė
» Gazetarėt Matoshi, Xharra e Gashi dalin nė pėrkrahje tė Berat Buzhalės
» BARDHYL AJETI NĖ MEMORIALIN E GAZETARĖVE NĖ ARLINGTON NDĖRSA NĖ KOSOVĖ MBULOHET ME HESHTJE
» Nafi Ēegrani: Demant kundėr ''komentit'' tė njė spiuni tė fshehur
» Gaztori Erion Veliaj, gėlbaza shpifėse e Edi Ramės kundėr tė majtės shqiptare

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: