PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Beckham: Mancha do ta mposhtė Interin

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3921
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Beckham: Mancha do ta mposhtė Interin   Tue Feb 24, 2009 6:55 am

Mesfushori i dikurshėm i Manchester Unitedit, David Beckham, i ka paralajmėruar Djajtė e Kuq pėr rrezikun qė mund tė shkaktojnė taktikat e Jose Mourinhos, mirėpo si favorit pėr pėrballjen Inter-United, e ka zgjedhur ish-skuadrėn e tij.
“Interi ka lojtarė tė mirė nė tė gjitha repartet, mirėpo dy sulmuesit (Zlatan Ibrahimovic dhe Adriano) janė veēanėrisht tė rrezikshėm. Janė tė shpejtė, e kontrollojnė mirė topin dhe nuk kanė frikė. Duhet t’i kontrollosh pėr tė mos pėsuar”.

“Mirėpo, Unitedi ka po ashtu ka lojtarė shumė tė mirė tė cilėt mund t’i fitojnė ndeshjet, ndėrsa mbrojtja e tyre ėshtė e veēantė”.

“Sipas meje Manchesteri ėshtė favorit. Ata janė nė njė garė ku duken tė pamposhtur. Unė jam nė anėn e tyre, sepse unė jam tifoz i Man Utd”, ka thėnė mesfushori i Milanit pėr "The Indipendent".
Back to top Go down
View user profile
 
Beckham: Mancha do ta mposhtė Interin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: