PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Cambiasso: Interi nuk guxon tė gabojė kundėr Unitedit

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3676
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Cambiasso: Interi nuk guxon tė gabojė kundėr Unitedit   Tue Feb 24, 2009 6:56 am

Mesfushori i Interit, Esteban Cambiasso, e ka paralajmėruar skuadrėn e tij se gabimet pėrballė Manchester Unitedit mund tė jenė fatale pėr zikaltrit.
Tė martėn mbrėma Interi pret nė Giuseppe Meazza kampionėt e Manchester United, nė ndeshjen e vlefshme pėr Ligėn e Kampionėve, ndėrsa mesfushori argjentinas thotė se tė gjithė duhet tė jenė tė pėrqendruar maksimalisht.

“Nė ndeshjet e kėtilla gjithmonė vendosin detajet e vogla. Gjėja mė e rėndėsishme pėr Interin ėshtė qė tė ketė pėrqendrim maksimal dhe tė mos gabojė”.

“E dimė se Manchester Unitedi ėshtė njė skuadėr shumė e fortė, mirėpo ne kemi besim nė vetvete dhe nė aftėsitė tona”, ka thėnė mesfushori pėr UEFA.com.
Back to top Go down
View user profile
 
Cambiasso: Interi nuk guxon tė gabojė kundėr Unitedit
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nafi Ēegrani: Demant kundėr ''komentit'' tė njė spiuni tė fshehur
» Gaztori Erion Veliaj, gėlbaza shpifėse e Edi Ramės kundėr tė majtės shqiptare
» Asllan Dibrani:Kushtrim pėr shpėtim nga rreziku i ekstremizmit islamik,qė vepron nė mėnyrė perfide kundėr kombit shqiptar
» Tė gjitha veprimet e kundėrligjshme tė Xhabir Zharkut
» Propagandė naive dhe e pėshtirė kundėr festės sė Vitit tė Ri (VIDEO)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: