PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ferguson: Arsenalit i duhen lojtarė defanzivė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3920
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ferguson: Arsenalit i duhen lojtarė defanzivė   Tue Feb 24, 2009 6:57 am

Trajneri i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson, e ka kėshilluar homologun e tij tek Arsenal, Arsene Wenger, pėr transferimin e lojtarėve, duke thėnė se Topēinjtė kanė nevojė pėr lojtarė defanzivė dhe jo pėr sulmues.
“Ai u beson shumė lojtarėve tė rinj dhe nuk dėshiron t’i pėrziej ata me lojtarė mė tė moshuar”.

“Ajo qė mė habit mua ėshtė se ai gjithmonė blen lojtarė ofanzivė, siē ėshtė rasti i fundit me Adrei Arshavin”.

“Arshavin ėshtė lojtar i mirė, mirėpo Arsenali tashmė i ka Nasrin, Adebayorin, van Persien, Bendtnerin, Eduardon, Walcottin”.

“Mendoj se atij nuk i pėlqen tė blejė lojtarė defanzivė, prandaj ka mungesė tė baraspeshės nė skuadėr”, ka thėnė Ferguson pėr “The Independent”.
Back to top Go down
View user profile
 
Ferguson: Arsenalit i duhen lojtarė defanzivė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: