PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Panathinaikos kundėrshtar i rrezikshėm

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3524
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Panathinaikos kundėrshtar i rrezikshėm   Thu Feb 26, 2009 6:03 am

Skuadra e Villarrealit nuk ka arritur mė shumė se njė barazim pėrballė skuadrės greke Panathinaikos nė ndeshjen e parė tė 1/8 tė finales sė Ligės sė Kampionėve.
Takimi i zhvilluar tė mėrkurėn mbrėma nė El Madrigal, ndėrmjet Villarrealit dhe Panathinaikosit, ka pėrfunduar me rezultat tė barabartė, 1-1.

Mysafirėt nga Greqia ishin tė parėt, tė cilėt shėnuan nė portėn kundėrshtare, me anė tė Giorgos Karagounis (59’), i cili nga njė distancė e largėt e mposhti portierin Lopez.

Vendasit u kthyen nė lojė pas njė goli tė italianit Giuseppe Rossi, i cili ishte i saktė nga pika e bardhė (67’), por ky gol ishte krejt ēka bėnė lojtarėt e Nėndetėses sė Verdhė, duke ia vėshtirėsuar vetes punėt pėr ndeshjen e kthimit, e cila do tė zhvillohet pas dy javėsh nė Athinė.
Back to top Go down
View user profile
 
Panathinaikos kundėrshtar i rrezikshėm
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nafi Ēegrani: Demant kundėr ''komentit'' tė njė spiuni tė fshehur
» Gaztori Erion Veliaj, gėlbaza shpifėse e Edi Ramės kundėr tė majtės shqiptare
» TAJFUN I RREZIKSHĖM-Gewaltiger Taifun nimmt Kurs auf Japan
» Asllan Dibrani:Kushtrim pėr shpėtim nga rreziku i ekstremizmit islamik,qė vepron nė mėnyrė perfide kundėr kombit shqiptar
» SHYTI MĖ I RREZIKSHĖM SE BRITHYERI

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: