PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Barcelona nuk do tė heqė dorė nga Van Persie

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3526
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Barcelona nuk do tė heqė dorė nga Van Persie   Thu Feb 26, 2009 6:04 am

Lideri i La Ligės, Barcelona, refuzon tė heqė dorė nga kėrkimi i shėrbimeve pėr sulmuesin e Arsenalit, Robin van Persie.
Sportivja spanjolle Sport shkruan se edhe nėse Arsene Wenger ėshtė i bindur t’i sigurojė Van Persiet njė kontratė tė re nė javėt e ardhshme, kjo nuk do ta ndalojė drejtorin sportiv tė Barcelonės, Txiki Begiristain, tė pėrpiqet tė sjellė nė Nou Camp sulmuesin holandez.

Nė tė vėrtetė drejtuesit e Barcelonės janė tė bindur se pėr njė ēmim real Arsenali do tė pajtohet tė heqė dorė nga shėrbimet e Van Persiet.
Back to top Go down
View user profile
 
Barcelona nuk do tė heqė dorė nga Van Persie
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Hilmi Saraēi: Aziz Zhilivoda luftėtar dhe udhėheqės i shquar pėr Shqipėrinė etnike (1912 - 1994) (I)
» Tjetėr reagim i Donika Gėrvallės: Isa Mustafa po ia dorėzon LDK-nė Haradinajt
» Ja si tentoi Bashkim Smakaj & Co. ta fusnin shtetin nė dorė!
» LDK kėrkon dorėheqjen e Shpend Ahmetit
» Nuk heqin dorė nga greva edhe pse janė tė rraskapitura

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: