PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Rooney: Rezultati nė Inter i rrezikshėm

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3889
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Rooney: Rezultati nė Inter i rrezikshėm   Thu Feb 26, 2009 6:05 am

Sulmuesi i Manchester United, Wayne Rooney thotė se barazimi me rezultat 0-0 gjatė ndeshjes sė tė martės ndaj Interit nė Ligėn e Kampoonėve, ėshtė “i rrezikshėm” pėr Manchesterin.
“Ne kishim mjaft raste pėr t’i dhėnė vetes shansin mė tė mirė pėr ta kaluar kėtė fazė. Ėshtė njė rezultat i rrezikshėm. Nėse ata shėnojnė gol do tė jetė vėshtirė pėr ne”, ka thėnė Rooney.

“Kam parė disa ndeshje tė Interit dhe duket se ata janė mė tė mirė jashtė fushe. Ata mund tė qėndrojnė dhe tė mbrohen, dhe pastaj tė pėrpiqen tė ju godasin nga ndėrprerjet”.

“Por, ky ėshtė edhe njė rezultat i mirė, pasi forma e jonė nė shtėpi ėshtė e shkėlqyeshme, andaj nėse mbrohemi mirė dhe shfrytėzojmė shanset do tė jetė OK”, ka shtuar anglezi.
Back to top Go down
View user profile
 
Rooney: Rezultati nė Inter i rrezikshėm
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sylė Mujaj:TURQIT NUK JANĖ ARMIQ POR HOXHA ĖSHTĖ MATRAPAZ I RREZIKSHĖM

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: