PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Lampard: E rėndėsishme ishte qė nuk pranuam gol

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3919
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Lampard: E rėndėsishme ishte qė nuk pranuam gol   Thu Feb 26, 2009 6:05 am

Mesfushori anglez Frank Lampard ėshtė tepėr i kėnaqur nga fitorja e Chelseat edhe pse pranon se blutė nuk e luajtėn tė gjithė ndeshjen nė mėnyrėn mė tė mirė.
“Krijuam mjaft raste dhe shėnuam njė gol, por me rėndėsi ėshtė se nuk pranuam gol nė shtėpi. Juve ėshtė njė ekip i klasit. E kaluam fazėn e grupeve dhe tash secili ekip qė do tė pėrballemi mund tė na shkaktojė probleme”, ka thėnė Lampard.

“Ėshtė mirė qė nuk pranuam gol, tash kemi shans qė t’u shkaktojmė probleme nė fushėn e tyre. Nuk luajtėm aq mirė nė gjithė ndeshjen, por ishim tė qėndrueshėm dhe arritėm tek njė rezultat pozitiv”.

“Kishte momente kur luajtėm shumė mirė. Filluam shkėlqyeshėm, por kjo nuk ishte kėshtu gjatė gjithė ndeshjes”, ka shtuar anglezi.
Back to top Go down
View user profile
 
Lampard: E rėndėsishme ishte qė nuk pranuam gol
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» Gani Geci i tregon Thaēit se fotografia e Rugovės ishte nė odėn e Adem Jasharit
» LDK-ja kujton heronjtė e saj, Beteja e Loxhės ishte betejė historike
» Agim Gashi: Presidenti Rugova ishte, ėshtė dhe do te mbetet arkitekti i pavarėsisė
» Besim Muhadri: A ishte vrasja e Emin Durakut pjesė e skenarėve tė komunistėve serbė dhe tė shėrbėtorėve tė tyre nė Kosovė?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: