PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Benitez i kėnaqur nga fitorja

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3976
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Benitez i kėnaqur nga fitorja   Thu Feb 26, 2009 6:07 am

Menaxheri i Liverpoolit, Rafael Benitez, ėshtė ndarė i kėnaqur me fitoren dhe paraqitjen e ekipit tė tij nė ndeshjen e mbrėmshme nė Bernabeu pėrballė Real Madridit nė kuadėr tė Ligės sė Kampionėve.
Liverpooli shėnoi fitore me golin e Yossi Benayoun, tetė minuta para fundit tė ndeshjes, dhe do tė presė Realin pas dy javėsh nė Anfield me njė gol epėrsi.

“E dinim se do tė jetė vėshtirė. Ata nisėm lojėn me shumė vetėbesim, ne duhej vazhdimisht tė angazhohemi maksimalisht. Kishim disa raste tė mira dhe nė fund shėnuam gol pa Gerrard dhe pa Torres nė fushė”, ka thėnė Benitez.

“Jam shumė i kėnaqur me paraqitjen e ekipit, u pėrpoqėm tė shėnojmė dhe mendoj se rezultat 1-0 ėshtė njė rezultat shumė i mirė”, ka shtuar spanjolli pas ndeshjes.
Back to top Go down
View user profile
 
Benitez i kėnaqur nga fitorja
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ndriēim Xhepa - Fitorja e radhės...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: