PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Babel: Madrilenėt ia kanė frikėn Gerrardit

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3529
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Babel: Madrilenėt ia kanė frikėn Gerrardit   Thu Feb 26, 2009 6:11 am

Sulmuesi i Liverpoolit, Ryan Babel, ka deklaruar se lojtarėt e Real Madridit ia kanė frikėn simbolit tė 'Tė Kuqve', Steven Gerrard.
“Drenthe dhe Sneijder mė kanė shkruar disa herė SMS dhe mė pyetnin nėse Gerrard do tė luajė, sepse ishin shumė tė interesuar ta kuptonin kėtė”.

“Unė iu thash PO! Pėr fatin e keq tė tyre Steven do tė luajė sonte”, ėshtė cituar tė ketė thėnė Babel pėr “AS”.
Back to top Go down
View user profile
 
Babel: Madrilenėt ia kanė frikėn Gerrardit
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Bashkatdhetarėt kanė tejkaluar investimet e bashkėsisė ndėkombėtare nė Kosovė
» Dritan Dajti, studenti qė u kthye nė frikėn e policisė
» Poshtėrsia nuk ka fund, Berisha: Me operacion t'majasilit kanė marrė librezėn e veteranit
» KQZ: Deri nė orėn 13:00 kanė votuar 35,24% e zgjedhėsve. PD: Pjesėmarrja mbi 36 pėrqind
» Mentor Thaqi: Humanizmi, Bujaria dhe Patriotizmi, kanė njė emėr tė pėrbashkėt, quhet: Atdhedashuri! Falėnderim publik pėr Tal Babanaj!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: