PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Reina: Kurrė nuk kam fituar nė Bernabeu

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3497
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Reina: Kurrė nuk kam fituar nė Bernabeu   Thu Feb 26, 2009 6:12 am

Liverpooli do ta kėrkojė fitoren kundėr Real Madridit nė Santiago Bernabeu, ndėrsa portieri i Redsave, Pepe Reina, shpreson ta shijojė fitoren e parė kundėr Merengues nė kėshtjellėn e tyre.
Gjatė qėndrimit te Barcelona dhe Villarreali, Reina asnjėherė nuk ka dalė fitues pėrballė Real Madridit nė Bernabeu dhe shpreson qė kėtė ta bėjė me Liverpoolin.

“Ende nuk kam fituar nė Bernabeu. Maksimumi qė kam arritur janė dy barazime”.

“Reali ėshtė njėra nga skuadrat mė tė mira nė botė dhe nuk ėshtė lehtė t’i mposhtėsh”, ėshtė cituar Reina nga “Marca”.
Back to top Go down
View user profile
 
Reina: Kurrė nuk kam fituar nė Bernabeu
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Keti Agaj: KE FITUAR
» Pas ftesės nė Tiranė, Tadiē: Nuk do ta njohim kurrė Kosovėn

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: