PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Torres: Jam i gatshėm ta dėnoj Realin

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3920
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Torres: Jam i gatshėm ta dėnoj Realin   Thu Feb 26, 2009 6:13 am

Sulmuesi spanjoll i Liverpoolit, Fernando Torres, ka deklaruar se ai ėshtė nė kondicion tė mirė dhe ėshtė kthyer nė formė, pikėrisht pėr ndeshjen e tė mėrkurės mbrėma kundėr Real Madridit nė Santiago Bernabeu.
“Nuk kam ndjenja tė veēanta pėr kėtė ndeshje, por mendoj se nėse e mposhtim Realin do t’i gėzojmė fansat e Atletico Madridit (ish-skuadrės sė Torres). Nėse shėnoj, nuk do tė mungojė festa”.

“Do tė ishte mahnitėse po ta shėnoja golin e parė nė Evropė kėtė sezon, pikėrisht kundėr Realit. Ndjej qė po mė kthehet vetėbesimi nė kohėn e duhur dhe jam i sigurt se do tė pasojnė golat”, ka thėnė El Nino.
Back to top Go down
View user profile
 
Torres: Jam i gatshėm ta dėnoj Realin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: