PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Henry: Lyon zhvilloi ndeshje shumė tė mirė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Henry: Lyon zhvilloi ndeshje shumė tė mirė   Thu Feb 26, 2009 6:15 am

Lojtari i cili barazoi shifrat nė Stade Gerland, Thierry Henry, i ka dhėnė komplimente lojės sė kundėrshtarit tė tė martės mbrėma, Olympique Lyonnais.
“Unė e njoh shumė mirė kualitetin e Lyonit. Ne e dinim se nuk duhej t’i jepnim mundėsi Juninhos qė tė gjuante nga gjuajtja e lirė, ndėrsa ai arriti tė shėnojė nga njė kėnd shumė i vėshtirė”.

“Nė pjesėn e parė vėrtet vuajtėm, sepse Lyoni po luante shumė mirė. Ndėrsa nė pjesėn e dytė vazhduam tė luajmė lojėn tonė duke mos krijuar panik, dhe filluam t’i shtonim sulmet, qė nė fund arritėm tė barazojmė”, ka thėnė sulmuesi i Barcės pėr Goal.com
Back to top Go down
View user profile
 
Henry: Lyon zhvilloi ndeshje shumė tė mirė
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Shqipėria ka shumė pėrparėsi pėr turistėt evropianė
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Kush Tradhėton mė shumė Femra apo Mashkulli ?
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: