PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Gmail kthehet nė normalitet pas disa orėsh

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4136
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Gmail kthehet nė normalitet pas disa orėsh   Thu Feb 26, 2009 6:23 amShėrbimi falas i postės elektronike Gmail ka filluar tė
funksionojė pasi qė disa orė rresht nuk ka qenė nė dispozicion tė
pėrdoruesve.
Rrallė ndodhė qė shėrbimet e kompanisė Google
tė mos janė nė funksion mė shumė sesa disa minuta, mirėpo kjo ka
ndodhur pikėrisht sot me shėrbimin Gmail.

Njė pjesė tė mirė tė ditės Gmail ka paraqitur gabimin gjenerik 501, e
nga Google vetėm pas njė-dy orėsh kanė reaguar dhe kanė deklaruar se
janė duke punuar nė zgjidhjen e problemit.

Gmail, derisa po e shkruajmė kėtė artikull, ėshtė nė funksion tė plotė,
mirėpo nga Google nuk ka ndonjė sqarim se ēfarė e ka shkaktuar kėtė
prishje.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Gmail kthehet nė normalitet pas disa orėsh
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» DISA ASPEKTE TĖ EPIKĖS HISTORIKE NĖ KĖNGĖT POPULLORE SHQIPTARE
» Disa nga shenjat dalluese ose normat e zhvillimit te komunikimit te nje femije normal nga mosha 0-5 vjec.
» Vera Kurti:Dhimbjet e mesit dhe disa keshilla per ti lehtesuar ato..!
» Anton Nikė Berisha: Rreth disa shkarjeve tė dr. Shaban Sinanit pėr kėngėt tona kreshnike
» Vera Kurti: DISA STRATEGJI NE NDIHME TE NXENESVE ME ADHD....

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: