PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Kosovo.com nė ankand - 30.000 euro deri mė tani

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4137
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Kosovo.com nė ankand - 30.000 euro deri mė tani   Thu Feb 26, 2009 6:25 amKosovo.com nė ankand - 30.000 euro deri mė tani


Kush
do tė fitojė betejėn virtuale pėr Kosovėn... Emri i domenit Kosovo.com
aktualisht ėshtė nė shitje nga Sedo, njė prej kompanive kryesore nė
botė pėr shitblerjen e emrave tė domeneve.
Ankandi pėrfundon
nesėr, e enjte nė orėn 18:00 dhe Kosovo.com tanimė ka arritur vlerėn
prej 30.000 eurosh me 13 oferta sa janė paraqitur deri mė tani. Shumica
e ofertuesve me siguri vijnė nga Kosova, Serbia dhe Shqipėria.

Ēfarė do tė ndodhė nėse domeni blihet nga qeveria serbe? A do tė
lejojnė shqiptarėt qė ky domen sėrish tė jetė nė posedim tė serbėve dhe
sėrish tė shfrytėzohet pėr propagandė antishqiptare, mbetet tė shihet.

Vlera e kėtij domeni ėshtė edhe mė e madhe kur kihet parasysh se,
Kosova nė botė njihet mė shumė me emrin Kosovo, dhe pjesa dėrmuese e tė
huajve nė internet e kėrkojnė me kėtė emėr.

Shumė ekspertė ndėrkombėtarė, kanė vlerėsuar se domeni mund tė kushtojė
mes 300.000 e 500.000 dollarėve amerikanė. Ēmimi i rezervuar nė dollarė
aktualisht ėshtė mes 50.000 e 100.000 $.

Vlen tė theksohet se ky domen ka qenė aktiv mė herėt dhe ka vjellė vrer ndaj vlerave tė Kosovės.

Ankandi pėr Kosovo.com mund tė ndiqet nėpėrmes kėsaj lidhjeje tė internetit.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Kosovo.com nė ankand - 30.000 euro deri mė tani
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» KQZ: Deri nė orėn 13:00 kanė votuar 35,24% e zgjedhėsve. PD: Pjesėmarrja mbi 36 pėrqind
» Skandaloze: Pėr gjashtėmijė euro, shkodranen ia shesin njė plaku tė Kosovės (Video)
» Po ta jap jetėn me pushkė nė duar mė duket porsi tė lind pėr herė tė dytė thoshte Deshmori i UēK -Sė Kolė N.Mirdita
» DERI KUR TĖ MIRREMI ME VETVETEN E JO ME ARMIKUN E VĖRTETĖ..?
» Pajtim Olluri, 22 vjeēari nga Kosova vritet nė Siri

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: