PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Bugatti Centenaire !

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4142
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Bugatti Centenaire !   Thu Feb 26, 2009 6:25 amBugatti ėshtė legjendė automobilistike, e cila sė shpejti feston 100 vjetorin e ekzistimit.Sipas
burimeve tė pakonfirmuara, pėr jubileun e vet Bugatti do tė paraqes
versionin special tė modelit Veyron, simbolikisht i emėruar Centenaire (shqip: Njėqindvjeēar).

Spekulimeve nuk iu vjen fundi, derisa ata tė cilėt janė udhėzuar
sadopak thonė se modeli jubilar do jetė 8-litėrshi W16 me motor
quad-turbo dhe 1.350 kuaj fuqi, i cili do tė jetė nė gjendje tė arrijė
shpejtėsinė prej 420 kilometrash nė orė.

Duke marrė parasysh se ende asgjė nuk ėshtė vėrtetuar zyrtarisht, na
duhet tė presim deri nė ditėn kur do tė paraqiten informatat zyrtare.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Bugatti Centenaire !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: