PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Koncepti Kia No 3 nė Gjenevė

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4136
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Koncepti Kia No 3 nė Gjenevė   Thu Feb 26, 2009 6:28 amPėr tė ruajtur reputacionin e vet nė paraqitjen e automjeteve
konceptuale tė gatshme pėr prodhim, Kia nė panairin e automjeteve tė
Gjenevės do tė paraqes konceptin No 3.
Ky do tė duhej tė
ishte risi nė tregun e automjeteve tė vogla, i cili me njė dizajn tė
mirė do tė ofrojė fleksibilitet dhe mundėsi tė mira tė vozitjes.

Dizajnin e ka pėrgatitur ekipi evropian i Kias nė krye me Peter Schreyer.

Dallueshmėrinė do ta sigurojė maska e re e pėrparme me logon, me drita
krejtėsisht tė reja, xham tė madh tė pėrparmė dhe kulm panoramik.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Koncepti Kia No 3 nė Gjenevė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: