PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Lajme Spektakulare !!!!!

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3592
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Lajme Spektakulare !!!!!   Thu Feb 26, 2009 6:29 am

Eifel.
sa per me shpresoj se do gjen sherim ky tifoz i spidermenit hehehKa arritur te ngjitet ne gratacelen ku ndodhet selia e "New York Times" vetem me duar dhe pa asnje mase mbrojtese. porKa arritur te ngjitet ne gratacelen ku ndodhet selia e "New York Times" vetem me duar dhe pa asnje mase mbrojtese. por ne taracen e saj e prisnin policet per ta arrestuar. 45 vjecari francez Alain Robert ka ndjere ftohtesine e prangave, pasi ka perfunduar aventuren e tij, qe ishte e fundit e nje serie ngjitjesh te tilla spektakolare, per te cilat ai eshte quajtur edhe me pseudonimin "Njeriu merimange". Gjate ngjitjes ne gratacele, qe thote se e ka bere per te festuar Diten Boterore te Mjedisit, Robert ka arritur te ngjise edhe nje fashe ku shkruhej: Ndotja e klimes vret me shume njeser se nje 11 shtator cdo jave. Gjate karrieres se tij Robert ka ngjitur edhe Gate Bridge
Back to top Go down
View user profile
 
Lajme Spektakulare !!!!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Selim Hasanaj: Plackitje spektakulare nė Stokholm tė Suedisė, plasciktsit serb
» Antoneta Marku: Dy lajme tė mira nga politika e keqe
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Lajme nga Republika e Kosovės
» VALBONA ZYLO (Lajme te mira nga miqte)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: