PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Shkėmbim i menjėhershėm i tė dhėnave me anė tė USB-sė

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4141
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Shkėmbim i menjėhershėm i tė dhėnave me anė tė USB-sė   Thu Feb 26, 2009 6:29 amBesojmė se shpesh u ka ndodhur qė tė dėshironi tė bartni njė
masė mė tė madhe tė dhėnave nga njėri kompjuter nė tjetrin, mirėpo
thjesht nuk e keni ditur se si ta bėnė kėtė shpejt dhe mirė. Kjo
pajisje e vogėl e zgjidh problemin.
Dy laptopė mund tė
lidhen nė njėqind mėnyra; si pėr shembull, me anė tė lidhjes p tela,
nėse dini si. Mund t’i lidhni edhe me anė tė kabllos sė rrjetit tė
ashtuquajtur crossover. Por, pėrvoja na thotė se pėrdoruesi i rėndomtė
thjesht kėtė nuk di ta bėj.

Mirėpo, pėr kėtė ekziston pajisja e thjeshtė, e emėruar “USB 2.0 Data
Copy and Internet Connection Sharing Dongle” apo, si do tė thoshim ne,
lidhja USB 2.0 pėr shkėmbimin e tė dhėnave dhe ndarjes sė lidhjeve tė
internetit.

Thjesht i lidhni nė kompjuterė dhe mund tė bartni tė dhėnave nė mes
tyre me shpejtėsi USB 2.0, e nėse njėri prej tyre ėshtė i lidhur me
internet, atėherė edhe tjetri do ta ndajė atė lidhje.

Ma e mira e tėrė kėsaj ėshtė se kushton gjithsej 29 dollarė amerikanė.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Shkėmbim i menjėhershėm i tė dhėnave me anė tė USB-sė
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Maya: I kemi kėnduar nėnave, por ato s'bėjnė gjė pa baballarėt

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: