PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Thithėse elektrike me kristale Swarovski

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4137
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Thithėse elektrike me kristale Swarovski   Thu Feb 26, 2009 10:50 amKompania Electrolux Floorcare ka paraqitur, sipas shumė njerėzve, thithėsen mė tė shtrenjtė elektrike nė botė - Crystal Ergorapido.
Thithėsja ėshtė dekoruar me 3.730 kristale Swarovski. Crystal Ergorapido, e cila ėshtė dizajnuar nga dizajneri polak i modės Lukas Jemiol, do tė shitet me ēmim rekord prej 15.000 euro.

Nė kompaninė Electrolux potencojnė se janė kontaktuar nga personat zyrtar tė Librit tė rekordeve Guinness, sepse besojnė qė kjo do tė mund tė ishte thithėsja mė e shtrenjtė nė botė.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Thithėse elektrike me kristale Swarovski
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zyra per Mbrojtjen e Konsumatoreve: Leter e hapur drejtuar Kryeministrit Berisha
» Besnik R. Bardhi:LLAMBA ELEKTRIKE DHE MESUESJA ME JETE TE SHKURTE

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: