PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Laptop pėr lojtarė tė vėrtetė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 3749
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Laptop pėr lojtarė tė vėrtetė   Thu Feb 26, 2009 12:14 pmAsus ka paraqitur njė laptop me ekran tė madh iS, i cili ėshtė i pajisur me tė gjitha gjėrat e nevojshme pėr njė adhurues tė vėrtetė tė lojėrave.
Asus W90 ka ekran me diagonale prej 18.4 inē dhe rezolucion high definition (HD) prej 1.920 x 1.080 pikselash, qė do tė thotė se bukur vėshtirė mund ta quajmė laptop, sepse nevojitet ēantė bukur e madhe pėr ta bartur atė rreth e rrotull pas vetes.

Nga specifikat tjera, nė tė gjendet procesori Intel Core 2 Duo T9600 i cili punon nė 2.8 GHz, kartela grafike ATI Mobility Radeon HD 4870 X2, gjashtė gigabajt DDR2 RAM memorie dhe disku i fortė me kapacitet prej 320 GB i cili sillet nė 7.200 RPM.

Ēmimi ėshtė bukur i kripur: 2.200 dollarė amerikanė, por nėse lypni gjėra tė mira, atėherė pėr to edhe duhet tė paguhet.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Laptop pėr lojtarė tė vėrtetė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Bajram (Gjergj) Kabashi: Kush po pėrgojon e kush po e thotė tė vėrtetėn!?
» B.K.D.SH.: Rrroftė Shqipnija e vėrtetė me kufijtė e sajė Entikė!
» Mahmut Elez Mahmuti - Kqiku: Pėrveē datave kurgja tjetėr nuk ka tė vėrtetė
» E PA BESUESHME POR E VĖRTETĖ
» Shaban Sinani: Letrarėsia dhe vėrtetėsia nė letėrsinė dėshmuese

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: