PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Laptopė nga Nokia !

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4110
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Laptopė nga Nokia !   Thu Feb 26, 2009 12:14 pmNė njė intervistė tė cilėn njeriu i parė i kompanisė Nokia, Olli-Pekka Kallasvuo, i ka dhėnė televizionit kombėtar finlandez YLE ėshtė thėnė se Nokia ėshtė duke marrė parasysh hyrjen nė tregun e laptopėve.
Nė Nokia theksojnė se qysh tani po shembet kufiri nė mes pajisjeve tė cilat fillimisht i vlerėsojmė telefona dhe laptopėve, prandaj nė kompani shumė aktivisht janė duke vlerėsuar mundėsinė e prodhimit tė laptopėve “tė vėrtetė”.

Thashethemet pėr hyrjen e mundshme tė Nokias nė tregun e laptopėve janė tė pranishme qė prej fundit tė vitit tė kaluar, mirėpo ky ėshtė konfirmimi i parė i aktiviteteve tė tilla.

Sipas vlerėsimeve tė analistėve tė pavarur hyrja e Nokias nė tregun e laptopėve ėshtė njė veprim logjik duke marrė parasysh se tė gjithė operatorėt kryesorė tė telefonisė mobile nė ofertė kanė edhe laptopė tė pajisur me kartela pėr tė dhėna.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Laptopė nga Nokia !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: