PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Pse u ndal Gmail !

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4136
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Pse u ndal Gmail !   Fri Feb 27, 2009 5:28 amMakina mė e madhe e kėrkimit nė botė Google ka njoftuar se
mirėmbajtja e njė serveri nė Evropė ka sjellė tė martėn deri tek
bllokimi nė mes orės dy e katėr tė shėrbimit tė saj pėr postėn
elektronike Gmail nė mbarė botėn.
Mirėmbajtja pėrbėhet nga
vendosja e kodit tė ri i cili mundėson mbajtjen e tė dhėnave sa mė afėr
pėrdoruesve tė tyre, ėshtė thėnė nė njoftimin e lėshuar nga Google.

Ai kod, megjithatė, ka shkaktuar ngarkesė nė njė qendėr tė Google pėr
mbledhjen e tė dhėnave nė Evropė, qė mė pas ka pasur “domino efekt” nė
serverėt tjerė tė Google, kanė njoftuar mediat botėrore.

Pėr nisje tė re tė serverėve dhe vendosjes sė kontrollit tė plotė, siē ka njoftuar Google, ėshtė dashur njė orė e plotė.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Pse u ndal Gmail !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: