PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 iPhone prej 2.5 milionė e gjysmė dollarėsh

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4200
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: iPhone prej 2.5 milionė e gjysmė dollarėsh   Fri Feb 27, 2009 8:52 amNjė iPhone krejtėsisht i zakonshėm i dekoruar me njė sasi tė caktuar tė arit dhe gurėve tė ēmuar ėshtė bėrė njė prej telefonave mė tė shtrenjtė nė botė.
Argjendari australian Peter Aloisson ėshtė i njohur pėr dekorimin e telefonave celularė dhe pajisjeve tjera elektronike me zbukurime tė shtrenjta. Vepra e tij e fundit ėshtė iPhone e emėruar King's Button. Bėhet fjalė pėr dekorimin mė tė shtrenjtė tė Aloissonit deri mė tani.

Telefoni celular i kompanisė Apple ėshtė dekoruar me ari ngjyrė tė verdhė, tė bardhė dhe rozė prej 18 karatėsh dhe me 138 brilante. Tasti kryesor i iPhone ėshtė dekoruar me diamant 6.6 karatėsh.

Shpenzimi i pėrgjithshėm i kėtij dekorimi ėshtė 2.517.345 dollarė amerikanė. Nuk e dimė nėse nė kėtė ēmim ėshtė pėrfshirė edhe ai i vet telefonit, por ėshtė e qartė se ajo nuk ka edhe aq vlerė nė tėrė kėtė shumė.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
iPhone prej 2.5 milionė e gjysmė dollarėsh
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)
» Agim Bacelli:Rrėfimi* Tregim
» Prej nga e ka prejardhjen emri "shqiptar"?
» Kėnd prej politikanėve e sundon gruaja, kush e ka amvise e kush Miss? (Foto)
» Sa sheqer mund tė konsumoj njeriu

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: