PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ramos: Reali duhet t’u kthehet fitoreve

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 3922
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Ramos: Reali duhet t’u kthehet fitoreve   Fri Feb 27, 2009 8:55 am
Trajneri i Real Madridit, Juande Ramos, shpreson qė skuadra e tij tė shėnojė fitore kundėr Espanyolit tė shtunėn mbrėma, me qėllim
Trajneri i Real Madridit, Juande Ramos, shpreson qė skuadra e tij tė shėnojė fitore kundėr Espanyolit tė shtunėn mbrėma, me qėllim qė ta rikthejė moralin e humbur pas ndeshjes kundėr Liverpoolit.

“Do tė provojmė ta zgjasim formėn tonė tė mirė qė e kemi shfaqur nė La Liga. Secila ndeshje nė Ligė e ka rėndėsinė e vet, prandaj nėse jemi seriozė pėr ta arritur Barcelonėn, atėherė duhet t’i fitojmė tė gjitha ndeshjet”

“Pas ndeshjeve nė Evropė lojtarėt zakonisht lodhen shumė, por mendoj se entuziazmi i tyre do ta mposhtė lodhjen”.

“Ėshtė e zakonshme qė ndjehemi tė dėshpėruar pėr humbjen (nga Liverpooli), mirėpo duhet ta lėmė pas vetes atė humbje dhe tė mendojmė pėr ndeshjet e radhės”, ka thėnė Ramos.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Ramos: Reali duhet t’u kthehet fitoreve
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranė Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkėluftėtar i Zahir Pajazitit: Duhet tė zbardhet vrasja e Zahirit
» Kastriot Myftaraj: Njė ditė, Perėndimi do t' u thotė shqiptarėve se duhet tė luftojnė fundamentalizmin islamik
» Faruk Tasholli: Me tetovarėt nė Gjermani - Kush ma i pari bani...
» LEXOJE .. Patjetėr duhet tė lexohet,dhe patjetėr duhet tė shpėrndahet-Ataku nė zemėr
» Jetojmė nė njė shtet njėpartiak! Opozita duhet tė bashkohet nė rrėzimin e kėtij pushteti

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: