PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Bot e YJEVE VIP

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3507
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Bot e YJEVE VIP   Fri Feb 27, 2009 2:22 pm

MENDES NĖ ROLIN E PRODUCENTES CINIKE
Los Anxhelos, 27 Shkurt 2009 (Kosovapress) Koha 20:14
Duke filluar nga data 6 mars, nė kinematė botėrore do tė fillojė tė shfaqet filmi mė i ri i Eva Mendes “Live”, nė tė cilin aktorja me origjinė kubane luan rolin e producentes cinike pėr tė regjistruar sa mė shumė shikues nėpėrmjet njė reality show ku fituesi mbijeton.

Nė kėtė film, me regji tė Bill Guttentag, Mendes ėshtė e gatshme tė sfidojė kėdo pėr tė realizuar njė sukses tė madh televiziv nė tė cilin njė prej personave do tė vdesė dhe tė tjerėt qė shpėtojnė do tė ēojnė nė shtėpi nga pesė milionė dollarė.

Vetė aktorja ka deklaruar se tema e filmit kėrkon tė provokojė njė debat.

“Jam e sigurt se diku nė bote ka njė drejtues televizioni qė kėrkon tė ndėrtojė njė show tė tipit “Live!”. Nuk ėshtė e largėt dita kur tė krijohet njė show, ku njė prej konkurruesve tė vdesė”, ka thėnė Mendes.

Artikulli i ardhshėm
Back to top Go down
View user profile
 
Bot e YJEVE VIP
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Fatmir Halimi: Vallja e yjeve dhe Vargjet e lira (Lasgush Poradeci dhe Migjeni)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: