PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 ZANFINA SĖ SHPEJTI ME KĖNGĖ DHE VIDEO-KLIP TĖ RI

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 23
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3263
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: ZANFINA SĖ SHPEJTI ME KĖNGĖ DHE VIDEO-KLIP TĖ RI   Fri Feb 27, 2009 2:59 pm


Duket qė kėngėtarja Zanfina Ismaili do ta mbajė premtimin e dhėnė qė 2009 do tė jetė vit i kėngėve dhe video-klipeve tė reja tė saja.

Ajo sė shpejti do tė ketė njė kėngė tė re, tė cilės do t’ia bashkėngjisė edhe njė videoklip. Megjithatė, ende nuk dihet mė shumė rreth kėngės.

Zanfina tha pėr Kosovapress se ėshtė duke punuar me njė kėngė tė re, tė cilėn do ta pėrcjellė edhe me njė video-klip.

“Pas kėsaj kėnge do tė punojė edhe me dy kėngė tė reja, tė cilat do tė editohen gjatė verės”, tha ajo.

Viti qė shkoi njihet si vit i suksesshėm pėr Zanfinėn. Shumica e kėngėve tė saj gjatė u bėnė hite, gjersa ajo ishte edhe e kėrkuar nga adhuruesit e saj gjė qė e bėnė tė jetė prezente nė shumė koncerte nė vend dhe diasporė. /L.Gashi/
Back to top Go down
View user profile
 
ZANFINA SĖ SHPEJTI ME KĖNGĖ DHE VIDEO-KLIP TĖ RI
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Libi: Vritet Muamar Gedafi (video)
» Ahmeti: Muhamet Krasniqi me tha "na nxirr nga kėtu se u dogjėm tė gjallė" (Video)
» Ja kush ėshtė Lavdrim Muhaxheri (Foto/Video)
» Pranvera, Arbenit: Bėhu burrė dhe kthema Erionin
» Gjergj Dedaj akuzon Hashim Thacin per arrestim dhe tortur ne kohen e luftės(video)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: