PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Elva

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3592
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Elva   Fri Feb 27, 2009 3:05 pm


Kėngėtarja Elana Gjata sė shpeti pritet tė jetė pranė fansave tė saj me njė klip tė ri muzikor, pasi qė javėn e kaluar ajo ka qenė nė Kosovė pėr tė realizuar xhirimet e klipit si dhe njė set tė ri fotografish.

Pėrveē kėtij kripi kėngėtarja, shumė shpejt do tė jetė pranė fansave edhe me lansimin e ueb-it tė saj ku pritet tė ketė informacione rreth aktiviteteve muzikore tė saj. Faqja po punohet me mjaftė kujdes pasi qė Evlana dėshiron tė ketė diēka ndryshe nga ato qė kemi parė deri tani, ku vend kryesor do ti kushtohet galerisė fotografike si dhe agjendės sė koncerteve.

Ka njė kohė qė Evlana i ka humbur skenės, ndėrsa nė televizione shfaqet vetėm kėnga e saj e fundit ”Vetės” tė realizuar verėn e kaluar.
Artikulli i ardhshėm
Back to top Go down
View user profile
 
Elva
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: