PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Sė shpejti albumi i ri i grupit "Troja"

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 3862
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Sė shpejti albumi i ri i grupit "Troja"   Wed Feb 04, 2009 11:15 amKėto ditė pritet tė del nė treg albumi i ri i grupit kosovar tė muzikės heavy- metal "Troja".
Albumi pėrmban dhjetė kėngė dhe titullohet si kėnga promovuese “Amaneti i Clownit”, videoklipi i tė cilės ėshtė lansuar javėn qė shkoi. Muzikėn dhe tekstet i kanė bėrė vetė anėtarėt e grupit, tė cilėt nė kėtė album kanė punuar mė shumė se dy vite.

“Ėshtė njė zė i njerėzve normalė qė e duan vendin e tyre dhe njė mesazh pėr ata qė ndoshta e duan kėtė vend, por qė e kanė harruar pas lufte- duke e dashur veten mė shumė”, ėshtė cituar nga gazeta “Koha Ditore” frontmeni i grupit “Troja”, Bujar Berisha.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Sė shpejti albumi i ri i grupit "Troja"
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» "Dublinasit" Pjesa e I
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Qamil L. Zekolli:Me rastin e pėrkujtimit tė trembėdhjetėvjetorit tė rėnjes heroike tė Komandantit tė Brigadės 121-"Kumanova" tė UCK-sė, Ismet Jashari dhe 65 dhe Dėshmorėve tė kėsaj Brigade
» Lidhja e shkrimtarėve tė Kosovės (LSHK), nxori numrin 2 tė revstes "Metafora"
» IDRIZ ZEQIRAJ:ADRESIMI I SAKTĖ I AKUZĖS NGA EULEX-I-HIPOKRIZIA E TURPSHME E KALEMXHINJVE POLITIKĖ DHE "INTELEKTUALĖ"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: