PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Pavlyuchenko dėshiron tė luajė pėr United

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3919
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Pavlyuchenko dėshiron tė luajė pėr United   Sat Feb 28, 2009 2:10 am

Sulmuesi i Tottenhamit, Roman Pavlyuchenko, thotė se ai do tė pėlqente tė luajė pėr rivalin e radhės nė finalen e nesėrme tė Kupės Carling, Manchester United.
“Do tė ishte gabim tė mos ėndėrroje pėr kėtė”, ka thėnė Pavlychenko kur ėshtė pyetur nėse do tė dėshirojė tė luajė pėr United.

“Kam kuptuar se Premierliga ėshtė saktėsisht arsyeja se pse dikush fillon tė luajė futboll nė radhė tė parė. Dhe Manchester United ėshtė lideri. Ēdokush ėndėrron tė luajė atje. Kur njė ėndėrr tjetėr realizohet, njeriu fillon tė ėndėrrojė njė cak tjetėr”, ka thėnė sulmuesi rus.
Back to top Go down
View user profile
 
Pavlyuchenko dėshiron tė luajė pėr United
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: