PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ferguson: Kėrkoj kėshilla nga Giggs

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3921
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ferguson: Kėrkoj kėshilla nga Giggs   Sat Feb 28, 2009 2:10 am

Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, thotė se ai konsultohet shpesh me Ryan Giggs para se tė marrė vendime tė mėdha.
“Ai ėshtė pjesė e rendit tė dytė jozyrtar tė stafit. Kam besim nė tė dhe marr kėshilla prej tij. Ai e kupton klubin dhe lojtarėt e rinj mė mirė se ēdokush tjetėr”, ka thėnė Ferguson.

“Nėse i jepni atij shtatė ditė pushim dhe ai do tė jetė si njė djalosh i ri. Ai ėshtė nė formėn e mė tė mirė qė ndonjėherė e kam parė”, ka shtuar skocezi.
Back to top Go down
View user profile
 
Ferguson: Kėrkoj kėshilla nga Giggs
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: