PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Nedved: Amauri duhet tė mendojė vetėm pėr Juven

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3701
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Nedved: Amauri duhet tė mendojė vetėm pėr Juven   Sat Feb 28, 2009 2:11 am

Veterani i Juventusit, Pavel Nedved, ka kėrkuar nga bashkėlojtari i tij, Amauri, tė mos shpėrqendrohet me ēėshtjen se pėr cilėn pėrfaqėsuese do tė luajė, por tė mendojė vetėm pėr bardhezinjtė.
Sulmuesi i Zonjės sė Vjetėr, Carvalho Amauri, ende nuk ka vendosur pėr cilėn pėrfaqėsuese do tė luajė, pėr Brazilin apo Italinė, duke ditur se kohė mė parė ai e mori edhe pasaportėn italiane.

“Situata e Amaurit nuk po menaxhohet mirė dhe ai mund tė shpėrqendrohet nga kjo ēėshtje. Ai duhet tė mendojė vetėm si tė luajė pėr Juven. Ndėrsa pėr cilėn pėrfaqėsuese do tė luajė duhet tė vendoset mė vonė”, ka thėnė Nedved.
Back to top Go down
View user profile
 
Nedved: Amauri duhet tė mendojė vetėm pėr Juven
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sanxhakun e qelė "sabahi" me ushtrin e vetė, nė krye me shqiptarin Muhamer Zukorliē
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranė Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkėluftėtar i Zahir Pajazitit: Duhet tė zbardhet vrasja e Zahirit
» Kastriot Myftaraj: Njė ditė, Perėndimi do t' u thotė shqiptarėve se duhet tė luftojnė fundamentalizmin islamik
» Krajka: Kėnga e Vaēe Zelės qė u kėndua vetėm njė herė
» LEXOJE .. Patjetėr duhet tė lexohet,dhe patjetėr duhet tė shpėrndahet-Ataku nė zemėr

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: