PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Milani nė krizė!

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Milani nė krizė!   Sat Feb 28, 2009 2:12 am

Eliminimi i Milanit nga Kupa UEFA, ka nxitur reagimin e hierarkisė sė klubit, derisa zėvendėspresidenti i skuadrės, Adriano Galliani, ka vizituara fushėn stėrvitore nė Milanello.
“La Gazzetta Dello Sport” njofton se Galliani ka mbajtur njė takim me trajnerin Carlo Ancelotti dhe pjesėn tjetėr tė skuadrės me dyer tė mbyllura.

Kupa UEFA ishte e vetmja garė tė cilėn Milani kishte shpresa ta fitonte, kur kihet parasysh se ėndrra pėr Scudetto ėshtė vetėm iluzion duke llogaritur diferencėn prej 11 pikėsh qė ka me Interin.

Gazeta pohon se Galliani ka kėrkuar tė vetmen gjė qė mund ta bėjnė Rossonerėt kėtė sezon: deri nė fund tė sezonit tė qėndrojnė nė katėr vendet e para nė Serie A.
Back to top Go down
View user profile
 
Milani nė krizė!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Halit Bogaj: ''Xhemail Abria- pleqnar i Kosovės''
» Astrit Omeri: Alpinizmi shqiptar ėshtė nė krizė totale

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: