PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ramos: Reali duhet t’u kthehet fitoreve

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ramos: Reali duhet t’u kthehet fitoreve   Sat Feb 28, 2009 2:13 am

Trajneri i Real Madridit, Juande Ramos, shpreson qė skuadra e tij tė shėnojė fitore kundėr Espanyolit tė shtunėn mbrėma, me qėllim qė ta rikthejė moralin e humbur pas ndeshjes kundėr Liverpoolit.
“Do tė provojmė ta zgjasim formėn tonė tė mirė qė e kemi shfaqur nė La Liga. Secila ndeshje nė Ligė e ka rėndėsinė e vet, prandaj nėse jemi seriozė pėr ta arritur Barcelonėn, atėherė duhet t’i fitojmė tė gjitha ndeshjet”

“Pas ndeshjeve nė Evropė lojtarėt zakonisht lodhen shumė, por mendoj se entuziazmi i tyre do ta mposhtė lodhjen”.

“Ėshtė e zakonshme qė ndjehemi tė dėshpėruar pėr humbjen (nga Liverpooli), mirėpo duhet ta lėmė pas vetes atė humbje dhe tė mendojmė pėr ndeshjet e radhės”, ka thėnė Ramos.
Back to top Go down
View user profile
 
Ramos: Reali duhet t’u kthehet fitoreve
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» LEXOJE .. Patjetėr duhet tė lexohet,dhe patjetėr duhet tė shpėrndahet-Ataku nė zemėr
» Fotaq Andrea: Ne duhet tė flasim me gjuhėn e shqiptarizmės e tė kulturės sonė tė lashtė
» LIRI LOSHI: NUK NDALET SERBIA - AJO DUHET NDALUR!
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re
» Faik Krasniqi: Protokolli Eulex-Serbi, tanime pune e kryer,por si duhet te reagohet ndaj ketij Protokolli

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: