PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Barcelona nėnshkruan me Riberyn?

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3919
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Barcelona nėnshkruan me Riberyn?   Sat Feb 28, 2009 2:14 am

Sipas gazetės spanjolle "Sport", Barcelona ka arritur njė marrėveshje bazė me anėsorin e Bayen Munichut, Franck Ribery.
Blaugranėt mendojnė se francezi do tė pėrshtatej lehtė nė stilin e lojės sė Pep Guardiolas, dhe mėsohet se sė shpejti pritet tė organizohen edhe takime tjera ndėrmjet dy skuadrave pėr tė diskutuar transferimin e Riberyt gjatė afatit kalimtar veror.

Ribery kėrkohet nga Real Madridi, Chelsea, Manchester City, Juventusi dhe shumė skuadra tjera, mirėpo duket se katalunasit janė afėr blerjes sė tij, pasi qė sipas “Sport” tashmė ėshtė arritur njė marrėveshje bazike ndėrmjet dy klubeve dhe lojtarit
Back to top Go down
View user profile
 
Barcelona nėnshkruan me Riberyn?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: