PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Malouda: Dua tė luaj pėr Juventusin

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3919
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Malouda: Dua tė luaj pėr Juventusin   Sat Feb 28, 2009 2:14 am

Florent Malouda ka shprehur dėshirėn e tij pėr t’u transferuar te skuadra kundėrshtare e Chelseat nė Ligėn e Kampionėve, Juventus.
Anėsori i Bluve e ka tė vėshtirė tė gjejė vend nė formacionin bazė tė Chelseat, prandaj ėshtė shprehur i hapur pėr t’u larguar nga Stamford Bridge.

“Kam dėgjuar spekulime se Juventusi mė dėshiron mua dhe nuk mund tė shtirem se nuk jam i interesuar”.

“Juve ėshtė nj skuadėr e madhe, por e tillė ėshtė edhe Chelsea, dhe aktualisht jemi rivalė”.

“Duhet tė presim sė paku deri sa tė kryhet edhe ndeshja kthyese, pastaj do tė shohim. Janė edhe katėr muaj kohė pėr tė menduar pėr kėtė gjė. Mirėpo nuk e mohoj se do tė mė pėlqente tė luaja atje’, ka thėnė Malouda pėr “Tuttosport”.
Back to top Go down
View user profile
 
Malouda: Dua tė luaj pėr Juventusin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: