PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Liverpooli klubi mė i mirė nė Evropė sipas UEFA-sė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3978
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Liverpooli klubi mė i mirė nė Evropė sipas UEFA-sė   Sat Feb 28, 2009 2:15 am

Sipas sistemit vlerėsues tė UEFA-sė, ekipi i Liverpoolit ėshtė klubi mė i mirė nė Evropė, me njė dallim tė vogėl nė krahasim me Chelsean, i cili ėshtė nė vendin e dytė, ndėrsa Barcelona ėshtė nė vendin e tretė.
Me fitoren 1-0 ndaj Real Madridit nė Bernabeu, Liverpooli ėshtė ngritur nė vendin e parė tė tabelės zyrtare tė UEFA-sė pėr herė tė parė pas vitit 1985.

Sistemi i kombinimeve i rendit klubet sipas paraqitjeve nė garat evropiane nė pesė sezonet e fundit, ndėrsa pikėt fitohen nė bazė tė rezultatit tė ndeshjeve dhe nivelit tė kundėrshtarit.

Liverpooli tash mban kreun e tabelės me 114 mijė e 77 pikė, para rivalit tė Premierligės, Chelseat, qė ka 110 mijė e 77 pikė.

Barcelona nė vendin e tretė mbledh 109 mijė e 403 pikė, ndėrsa Milani ėshtė menjėherė pas me 109 mijė e 306 pikė dhe Arsenali mbyll top pesėshin me 101 e 77 pikė.
Back to top Go down
View user profile
 
Liverpooli klubi mė i mirė nė Evropė sipas UEFA-sė
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ora e dashurisė
» "Tė vrarėt" sipas KiE-sė, jetojnė tė gjallė nė Pejė
» Ēdo gjė qė ka tė bėj me zgjedhjet lokale nė Kosovė
» Sipas serbėve, Flamuri ynė para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjė njė kryq
» Shifra tmerruese: 70.000 prostituta shqiptare sot merren me "zejėn" e seksit nė Evropė?!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: