PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Torres mė shumė se dy javė jashtė fushe

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3920
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Torres mė shumė se dy javė jashtė fushe   Sat Feb 28, 2009 2:16 am

Sulmuesi i Liverpoolit, Fernando Torres, do tė pauzojė mė shumė se dy javė dhe mund ta humbė duelin me Manchester United nė Old Trafford qė do tė zhvillohet mė 14 mars.
Spanjolli pėsoi sėrish njė dėmtim tė nyjės pėr tė cilėn arsye edhe u zėvendėsua nė ndeshjen e fundit ndaj Real Madridit nė Bernabeu.

Sipas informatave tė fundit, Torres do tė humbė disa ndeshje, pėrfshirė udhėtimin nė Middlesbrough dhe ndeshjen e tė martės kundėr Sunderlandit.

Pas 10 ditėsh ėshtė ndeshja e kthimit ndaj Real Madridit, dhe katėr ditė mė pas derbi i madh kundėr Manchester United. Pikėrisht kjo ndeshje e fundit llogaritet si vendimtare, pasi nėse Manchester United do tė fitojė, kjo do tė thotė edhe fund pėr shpresat e Liverpoolit pėr tė arritur tek titulli i Premierligės
Back to top Go down
View user profile
 
Torres mė shumė se dy javė jashtė fushe
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Shqipėria ka shumė pėrparėsi pėr turistėt evropianė
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Kush Tradhėton mė shumė Femra apo Mashkulli ?
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: