PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ronaldo: Isha afėr kalimit nė Inter

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ronaldo: Isha afėr kalimit nė Inter   Sat Feb 28, 2009 2:19 am

Mesfushori i Manchester United, Cristiano Ronaldo, thotė se ai ka qenė njė hap afėr kalimit nė Inter kur ishte pjesė e Sporting Lisbonės, por nė fund vendosi ta pranojė ofertėn e Manchester United.
“Kur kisha 17-18 vjet kisha kontakt dhe biseda me pėrfaqėsues tė Interit pėr tė kaluar nė qytetin e Milanos. Por nuk mbaj mend mirė se pėr ēfarė bisedonim pasi kanė kaluar shumė vite. Pastaj erdhi oferta nga Manchester dhe unė kalova atje”, ka thėnė Ronaldo.

Mesfushori portugez pati disa raste tė mira nė ndeshjen e parė tė Ligės sė Kampionėve pėrballė Interit, por Cesar ishte i shkėlqyeshėm para golit.

“Julio Cesar vėrtet bėri mrekulli para golit dhe kishte disa mbrojtje tė jashtėzakonshme. Po ashtu isha i impresionuar edhe nga Davide Santon. Ai vėrtet ėshtė njė talent dhe futbollist i madh”, ka shtuar portugezi.
Back to top Go down
View user profile
 
Ronaldo: Isha afėr kalimit nė Inter
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Bedri Ēoku:PSE DO TĖ ISHA NJĖ MENDJE ME ISMAIL KADARENĖ?
» VEPRORE XHAJA:DOJA TE ISHA SI TI..

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: