PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Atletico Madrid i gatshėm ta shesė Agueron

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Atletico Madrid i gatshėm ta shesė Agueron   Sat Feb 28, 2009 2:20 am

Brenda Atletico Madrid po shtohen zėrat se klubi ėshtė i gatshėm ta shesė talentin argjentinas Sergio Aguero.
Aguero ėshtė i hidhėruar pėr shkak se ėshtė zėvendėsuar nė ndeshjen kundėr Portos kėtė vikend nga trajneri i ri Abel Resino dhe ėshtė i bindur se loja e tij ka ngecur ė 12 muajt e fundit.

Drejtori i Atleticos, Emilio Gutierrez, ėshtė takuar me babanė e Agueros dje, ndėrsa AS ka shkruar sot se njė pjesė e bordit qė ėshtė e bindur se ėshtė momenti qė i riu argjentinas tė shitet.

Manchester City, Chelsea dhe Inter Milan kryesojnė garėn pėr tė marrė shėrbimet e sulmuesit.
Back to top Go down
View user profile
 
Atletico Madrid i gatshėm ta shesė Agueron
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: