PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Eto'o: Dua tė qėndroj nė Barcelona

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Eto'o: Dua tė qėndroj nė Barcelona   Sat Feb 28, 2009 2:21 am

Golashėnuesi mė i mirė i La Ligės, sulmuesi kamerunas Samuel Eto'o, ka ripėrsėritur synimin e tij pėr tė mbetur nė Barcelonė.
Megjithatė, kamerunasi ka thėnė se ai nuk do tė kėrkojė kontratė tė re kėtė verė.

“Jam kėtu pėr pesė vite. Koha mė e keqe kaloi kėtė verė. E pranova qėndrimin e klubit, por gjithēka ishte e komplikuar. Kėto gjėra ndodhin nė futboll”, ka thėnė Eto’o.

“Doja aq shumė tė qėndroja, vendosa tė jem i rėndėsishėm pėr ekipin. Do ta plotėsoj kontratėn time deri nė vitin 2010 dhe pastaj dėshirė e imja ėshtė tė vazhdoj me Barcelonėn. Do tė luftoj nė klub derisa ata vendosin tė mė shesin mua”, ka shtuar kamerunasi.
Back to top Go down
View user profile
 
Eto'o: Dua tė qėndroj nė Barcelona
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: