PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Chelsea do tė blejė Riberyn nėse Hiddink qėndron

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3790
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Chelsea do tė blejė Riberyn nėse Hiddink qėndron   Sat Feb 28, 2009 2:21 am

Pronari i Chelseat, Roman Abramovich, ėshtė i gatshėm ta mbėshtesė trajnerin e ri Guus Hiddink gjatė afatit kalimtar tė verės.
Daily Mail shkruan se Chelsea ėshtė afėr pėr tė siguruar marrėveshje tė pėrhershme me Hiddink dhe bordi ėshtė impresionuar nga nėnshkrimet qė ai i ka rekomanduar.

Abramovich do ta mbėshtesė Hiddink gjatė afatit kalimtar nėse ai qėndron dhe klubi do tė kėrkojė tė sjellė nė Stamford Bridge mesfushorin e Bayern Munichut, Frank Ribery dhe atė tė CSKA Moskės, anėsorin Yuri Zhirkov.

Chelsea u pėrpoq tė marrė shėrbime e francezit edhe gjatė verės sė kaluar.
Back to top Go down
View user profile
 
Chelsea do tė blejė Riberyn nėse Hiddink qėndron
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: