PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Kupa UEFA: Eliminohet edhe Valencia

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3529
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Kupa UEFA: Eliminohet edhe Valencia   Sat Feb 28, 2009 2:22 am

Dy gola tė shėnuar nga Artem Kravets kanė kualifikuar Dynamo Kievin pėr nė rundin e radhės tė Kupės UEFA, pas barazimit 2-2 nė fushė tė ekipit spanjoll Valencia.
Mysafirėt kaluan nė epėrsi pas 34 minutash lojė nė Mestalla me anė tė golit tė Kravets. Valencia u duk se u rikthye nė rrugė tė duhur pas dy golave tė shėnuar nga Asier del Horno (44’) dhe Carlos Marchena (53’).

Por njė gabim nė mesfushė tė Valencias minutėn e 74-tė i dha shansit Kravets tė shėnojė edhe golin e dytė pėr tė barazuar rezultatin, duke kualifikuar ekipin ukrainas falė mė shumė golave nė udhėtim.
Back to top Go down
View user profile
 
Kupa UEFA: Eliminohet edhe Valencia
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skėnderbeu edhe pėr se vdekuri po i tremb armiqtė!
» Urimet pėr Ditėlindjen time!
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Teuta ishte mbretėreshė ilire, ajo mėkėmbėsoi tė shoqin, Agronin, nė vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovės Mbretreshės sonė)
» Hoxha: Ne pranojmė edhe tė vritemi, por edhe tė vrasim. Ne jemi pro Xhihadit

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: